Oddział w Sułkowicach
T: 12 27 32 173

Oddział w Lanckoronie
T: 33 876 35 76

Punkt Lekarski w Izdebniku
T: 33 876 32 93

Aktualności


27.11.2020
Dziękujemy, Doktorze! (dr Adam Matoga przechodzi na emeryturę 30 listopada...)

Uprzejmie informujemy, że z dniem 30/11 o godzine 12:00 dr Adam Matoga kończy pracęi i przechodzi na emeryturę. Z Ośrodkiem Zdrowia w Sułkowicach związany był od 1965 roku!

Ze względu na pandemię, pożegnanie musi być skromne i symboliczne, ale oczywiście z udziałem obecnych i byłych pracowników Przychodni. W uroczystości weźmie udział również pan burmistrz Artur Grabczyk.

Pacjenci mogą przekazywać swoje życznia / podziękowania SMS-em na numer 539671449 albo mailem na kontakt@przychodnia-med.pl  Wszystkie wiadomości wydrukujemy i przekażemy doktorowi Matodze (oczywiście również te które dojdą po 30 listopada).

 

 

"Wiedzieć, że chociaż jednemu człowiekowi żyło się lżej dzięki temu, że się istniało na ziemi. To się nazywa odnieść sukces"
R.W. Enderson

 

Doktorze!

Ale wiedzieć, że swoją wiedzą, bezinteresownością, sercem i wielkim zaangażowaniem w pracę, które dawałeś przez tak wiele dni, tygodni, miesięcy, dziesiątki lat nie szczędząc sił - i pomogłeść tak wielu - to sukces bez precedensu.

Za to wszystko dziękujemy w imieniu pacjentów i swoim. Jesteś Wielkim Człowiekiem drogi Doktorze Adamie.

Będzie nam bardzo brakowało Twojej osoby, głosu, dobrych rad, opowieści o czasach minionych, Twojego poczucia humoru - po prostu Ciebie.

Za to wszystko mówimy dzisiaj WIELKIE DZIĘKUJEMY

 

Aleksandra i Janusz Zarzeccy

oraz pracownicy Przychodni Medycyny Rodzinnej.


pokaż wszystkie wiadomości ››

All content © 2019 NZOZ Sułkowice. All rights reserved.

Projekt strony WWW: ENITEO