Konsultacje specjalistyczne

Przychodnia Medycyny Rodzinnej w Lanckoronie nawiązała współpracę z cenionymi specjalistami w zakresie ortopedii, kardiologii i pulmonologii.Lekarz ortopeda Mateusz Janiszewski pracuje m.in. w Szpitalu Św. Rafała w Krakowie. Wcześniej pracował także w ogarniętym wojną domową Timorze Wschodnim.

Dr nauk medycznych Ireneusz Stopa (kardiolog) pracował m.in. w szpitalu św. Jana Pawła II w Krakowie. Jest cenionym specjalistą kardiologii oraz bezdechu sennego.

Lekarz chorób płuc oraz specjalista chorób wewnętrznych Paweł Sawicki pracował m.in. na Oddziale Chorób Płuc w Szpitalu Specjalistycznym w Krakowie, a także w szpitalu w Holandii.

 

Na potrzeby lekarzy specjalistów, Przychodnia zakupiła nowoczesny aparat USG, wyposażony m.in. w głowicę kardiologiczną, przy pomocy której można wykonywać zaawansowane badania ultrasonograficzne, w tym echo serca.

Porady wyżej wymienionych specjalistów nie wchodzą w zakres podstawowej opieki zdrowotnej i są odpłatne, ale zdecydowanie poszerzają ofertę usług medycznych dla mieszkańców Gminy Lanckorona i okolic. 


Zapraszamy do skorzystania z usług nowych lekarzy. Godziny przyjęć znajdują się tutaj.

 

CENNIK KONSULTACJI SPECJALISTYCZNYCH:
 

Konsulatcja ortopedyczna 30 min,  z USG oraz wizytą kontrolną

180 zł

Konsultacja kardiologiczna 30 min z USG
Konsultacja kardiologcizna z 30 min z USG / echo serca wraz z opisem

120 zł
200 zł

Konsultacja pulmonologiczna 20 min

120 zł